Whatsapp

aktiviteler

» Çıralı - Phaselis (Antik kent) - Tahtalı Dağ Teleferik (2365 metre) gezisi – Çıralı

Dünyanın en güzel Milli parklarından birinde yer alan,güven ve emniyetin herşeyin üzerinde olduğu, Tahtalı Teleferik ile vahşi orman ve benzersiz sedir ağaçlarinin, yer yer bulutların üzerinde, yalçın yamaçları, vadileri ve vahşi hayvanları izleyerek zirveye yapılacak ziyaret ,misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

» Çıralı - Myra - Noel Baba - Demre - Üçağız - Kale - Batık Şehir – Kekova Çıralı

Arykanda ve Kekova Günü birlik olarak gidip dönüş yapabileceğiniz mesafede olup zengin bir tarihi yapıya sahiptir. Ve çok sayıda kalıntı vardır. Roma hamamları Tiyatrosu sulardan çıkan lahitler deniz altındaki antik kalıntılar ve sayısız güzel koylar. Bu iki farklı noktada bulacağınız sayısız güzellikler arasında birkaçıdır.

» Çıralı - Yanartaş

Pansiyonumuzdan bir saatlik bir yürüyüş. Ağzından alevler çıkan Kimera, köyümüzün, hatta bütün Likya bölgesinin en önemli simgesidir. Hala ateş püsküren bu canavarı görmek için en uygun zaman akşam karanlığı olur. Taşla döşeli patika her yaşta insanın yürüyebileceği kolaylıktadır.

Yat Turu

Her gün hava şartlarına bağlı 10:00 - 17:00 saatleri arası Çıralı sahilinden kalkan yatlar;

Olympos plajı - Mağaralar - Tarihi Doğal Ceneviz Limanı - Yemek Molası - Yüzme - Plaj Etkinlikleri - Sazak Koyu - Çoban Liman - ve masmavi deniz, çam ağaçlarının gölgesi ve gün batımında Çıralı...

» Çıralı sahilinden Üçadalar - Atbükü - Maden Koyu - Yemek - Yüzme - Plaj Etkinlikleri - Karaburun ve Çıralı

» Çıralı sahilinden Phaselis (Antik Kent ve Üç Liman) - Yüzme - Yemek - Üçadalar - Krom Madeni (makine kalıntıları) – Çıralı

Kumluca ve Kemer Halk pazarı gezileri Cuma ve pazartesi yapılmaktadır…

Ulupınar Mah, Çıralı Sok No:505 Kemer, Antalya, Türkiye
ciralisunrise@gmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2021 / Tasarım Ajansweb